Portál Slovákov
v Británii

Aktuálne správy Späť na správy

ČR: Podľa Langera hrozí manželke šéfa ČSSD útok

Praha 13. mája (TASR) – Petra Paroubková, manželka predsedu českej sociálnej demokracie, by sa údajne mohla stať v Ústeckom kraji terčom chystaného fyzického útoku. S touto prekvapivou informáciou dnes prišiel šéf volebnej kampane ODS, exminister vnútra Ivan Langer.

„Zachytili sme informácie o útoku. Zdôrazňujem však, že nie sú overené,“ citovali dnes Langera Lidové noviny.

Bližšie nešpecifikovaný útok na Paroubkovú, ktorá verejne podporuje kampaň svojho muža, sa chystá údajne na niektorom z mítingov ČSSD v Ústeckom kraji. Predseda českých socialistov Jiří Paroubek vedie kandidátku strany práve v Ústeckom kraji.

ČSSD čelila do minulého týždňa niekoľkým incidentom. Najvážnejší sa stal na mítingu v Brne, kde podnapitý muž úderom päsťou do tváre zrazil na zem podpredsedu socialistov Bohuslava Sobotku. ČSSD potom na niekoľko dní prerušila kampaň na námestiach.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

Späť na správy

Copyright © 2025 SlovakCentre. Všetky práva vyhradené, prevádzkuje mediaTOP

Hore / O nás / Registrácia / Reklama / Kontakt