Aktuálne správy Späť na správy
Futbal: Stocha vyradili zranené slabiny aj zo zápasu so Spartou Rotterdam
Friday 26 March 2010 Zväčšiť písmo | Vytlačiť stránku
Amsterdam 26. marca (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch pre problémy so zranenými slabinami vynechá aj sobotňajší ligový duel jeho Twente Enschede so Spartou Rotterdam. V piatok sa opora aktuálneho lídra Eredivizie podrobila vyšetreniu, v pondelok čaká Stocha ďalšia návšteva nemocnice.
Momentálne u neho žiadna fyzická záťaž nepripadá do úvahy. "Dnes som bol v nemocnici, čakáme na výsledky, majú ich poslať klubovej doktorke. V pondelok ma objednali opäť, takže pokračujem vo zvoľnenom rytme," cituje Stocha jeho oficiálny web. Kmeňový hráč londýnskej Chelsea vynechá pre zranenie slabín už druhý súťažný zápas po sebe. V stredu nemohol hrať proti Feyenoorde v semifinále Holandského pohára. "Pohárový duel sme tesne prehrali, verím, že chalani to v lige vynahradia," dúfa Stoch, ktorý bude svojim spoluhráčom držať palce z tribúny.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona