Portál Slovákov
v Británii

Aktuálne správy Späť na správy

KULTÚRA: Kevin Costner príde na Slovensko v úlohe hudobníka

Bratislava 1. februára (TASR) - Hollywoodska hviezda, herec Kevin Costner príde v marci na Slovensko, v bratislavskom PKO sa však predstaví v úlohe hudobníka. Informáciu pre TASR poskytol PR manažér Ladislav Ďurkovič.

Držiteľ dvoch filmových Oscarov má svoju vlastnú kapelu s názvom Modern West, ktorej štýlom je pohodový country rock. Costner je na pódiu frontmanom tejto formácie, jeho šou je dynamická, zábavná aj dojímavá. Podobne ako nakrúca úspešné rodinné filmy, aj jeho koncerty sú výbornou rodinnou šou.

Costnerove vystúpenia sú väčšinou ľudovou zábavou v tom najlepšom zmysle slova. To potvrdí aj 25. marca na koncerte v PKO, kde hosťami budú finalisti prvej Česko-Slovenskej SuperStar Martin Chodúr, Miro Šmajda a Jan Bendig. Na svoje si tak prídu tí, ktorí ho poznajú z filmov, priaznivci country rockovej hudby aj mladí fanúšikovia nových superstaristov.

Rodák z Kalifornie Kevin Michael Costner (1955) sa prvýkrát objavil na filmovom plátne v roku 1982 vo filme Night Shift. V roku 1990 bol hercom, režisérom aj producentom filmu Tanec s vlkmi (Dances with Wolves), ktorý získal sedem Oscarov, z toho Kevin dva za réžiu a produkciu. V roku 1993 hral spolu s Whitney Houston vo filme Osobný strážca (Bodyguard). Tieto dve snímky mu priniesli najväčší úspech. V roku 2008 vydal zatiaľ jediný album Untold Truths.

Costner však nie je jediným hercom, ktorý má svoju kapelu, tým sa môžu pochváliť aj jeho hereckí kolegovia Bruce Willis, Steven Seagal a Russel Crowe.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

Späť na správy

Copyright © 2025 SlovakCentre. Všetky práva vyhradené, prevádzkuje mediaTOP

Hore / O nás / Registrácia / Reklama / Kontakt