Portál Slovákov
v Británii

Aktuálne správy Späť na správy

TOP-Futbal: Ribery ušiel novinárom po výsluchu v kufri auta

img

Berlín 26. januára (TASR) - Francúzsky futbalový reprezentant Franck Ribery nedal v pondelok čakajúcim novinárom šancu a z výsluchu na prokuratúre v Marseille ušiel v kufri auta.

Hráča Bayernu Mníchov obvinil jeho bývalý agent Bruno Heiderscheid z podvodu a falšovania dokumentov a úrady vypočuli Riberyho ako svedka. Svojho poradcu údajne pripravil o províziu vo výške 600.000 eur za prestup z tureckého Galatasaray Istanbul do Olympique Marseille v roku 2005.

"Po výsluchu zaliezol stredopoliar do kufra čierneho Renaultu Clio a auto vysokou rýchlosťou prefrčalo popri čakajúcich novinároch a fotografoch," napísal v utorok nemecký denník Bild.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

Späť na správy

Copyright © 2025 SlovakCentre. Všetky práva vyhradené, prevádzkuje mediaTOP

Hore / O nás / Registrácia / Reklama / Kontakt