Aktuálne správy Späť na správy
POLITIKA: Poslanecký klub SaS pravdepodobne povedie predseda strany R. Sulík
Wednesday 07 July 2010 Zväčšiť písmo | Vytlačiť stránku
Bratislava 7. júla (TASR) - Predsedom poslaneckého klubu SaS by mal byť líder strany Richard Sulík, ktorý by sa mal zároveň stať aj šéfom Národnej rady SR.
"Dôvod je ten, že sme v podstate všetci noví poslanci, najužšie väzby ku všetkým poslancom mám ja, takže minimálne v tej počiatočnej fáze bude dobré, keď sa tomu budem osobne venovať," uviedol pre TASR Sulík, ktorý mieni dohliadať okrem iného na disciplínu svojich poslancov. "Aby sa napríklad zúčastňovali rokovaní a podobne," priblížil.
O Sulíkových kandidatúrach budú rozhodovať poslanci na ustanovujúcej schôdzi parlamentu, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 8. júla.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona