Portál Slovákov
v Británii

Aktuálne správy Späť na správy

MSF10-Futbal: Slováci už v Bad Kleinkirchheime, meškali 90 minút

Bad Kleinkirchheim 23. mája (TASR) - Slovenská futbalová reprezentácia v nedeľu podvečer s meškaním dorazila do korutánskeho mestečka Bad Kleinkirchheim, kde absolvuje druhú fázu prípravy na MS 2010 JAR. Cesta autobusu s výpravou, ktorá vyrazila zo Senca okolo 13.00 hod sa natiahla skoro presne o dĺžku futbalového zápasu, 90-minútové meškanie zapríčinili zápchy na rakúskej diaľnici.

Očakávaný príchod do päťhviezdičkového hotela Thermenhotel Ronacher bol síce o osemnástej hodine, hráči ale z autobusu mohli výjsť konečne sa ubytovať na izby až krátko pred 19.30 hod. "Zdržali sme sa v zápchach, ale už sme konečne dorazili. Nasledovať bude ubytovanie a ľahká večera," informovala TASR asistentka prezidenta a generálneho sekretára SFZ Marianna Čižmárová.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona

Späť na správy

Copyright © 2025 SlovakCentre. Všetky práva vyhradené, prevádzkuje mediaTOP

Hore / O nás / Registrácia / Reklama / Kontakt