Poznáte spoľahlivú autopožičovňu na Slovensku?

Príspevok č.: 172 | 18.06.2013 17:34Gioia

Zdravím Slovákov v exile.

 

Tento web mi poradila známa, keďže už dlho som nebola doma na Slovensku a potrebujem pomôcť. Snáď mi niekto poradí.

 

Vraciam sa na niekoľko dní domov a potrebovala by som si požičať auto kým budem na Slovensku. Jasné, že môžem použiť google, ale chcela som sa opýtať či náhodou niekto nemá dobrú skúsenosť s konkrétnou autopožičovňou.

 

Počula som rôzne príbehy o tom, čo sa mojim známim dostalo do rúk, chcela by som tomu predísť keďže mám malé deti.

 

 

Vopred veľmi pekne ďakujem za pomoc všetkým.  

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 173 | 20.06.2013 11:18matus

Reakcia na príspevok č.: 172

Máme dobrú skúsenosť s autopožičovňou RAI. Autá si od nich berieme vždy. Pristavia Ti ho aj na letisko do Schwechatu. Teraz majú dokonca super akciu pre nás čo sa vraciame domov. Vždy dostaneš jeden deň zadarmo ked si prenajmes auto.

A požičajú ti aj autosedacku pre deti.  (neviem ake stare su tvoje deti. )

 

Ja ich len odporucam. Najdes ich na googli ale keby nieco tak rai.sk

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 174 | 20.06.2013 18:12Your Europe

Reakcia na príspevok č.: 172

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><![endif]-->

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normale Tabelle"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} </style> Pre viac informácií ohľadom cestovania v EU, môžete navštíviť aj stránku http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/index_sk.htm

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku
SK Fórum » Vaše návrhy, postrehy, iné » Poznáte spoľahlivú autopožičovňu na Slovensku?1 |