ODCHADZAME co treba vybavit TU a co Tam ideme s DIETATOM ! !

Príspevok č.: 103 | 06.01.2012 22:51Klara

AHOJTE 

Odchadame do anglicka za pracou nasa mala bude mat 8-9 mesiacov uz som nestastna s tych uradov tu a co bude potom tam ? ? ?  Vsade mi hovoria onac uz mam s toho taku hlavu ze uz ani neviem co mame vybavene a co nemame . . .  presiel si niekto s niecim takym ? alebo podobnym ? Kazda rada je dobra . Skusime to od zaciaktu EU preukaz zdravotny mame v Uk kym nebudeme mat pracu musime byt este stale zaevidovany tu na SK v zdravotnej ? ked prideme do UK chceme sa hned zaregistorvat u doktora , to mozeme aj ked som stale tu v Dovere alebo sa mam tam zahlasit do nejakej zdravotnej alebo ako toto mi este nikto nevysvetlil Uz sa idem s toho zblaznit velmi mi pomoze kazducka rada nechcem nic zanedbat a zase nechcem pendlovat medzi SK a UK k voli nejakym papierom . 

DAKUJEM Klara Michal Eliska 

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 170 | 04.06.2013 10:54reny

Reakcia na príspevok č.: 103

poradil ti niekto? ak ano tak sa mi prosim ozvi ....tiez by ma to zaujimalo ..r.

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 171 | 04.06.2013 14:45Your Europe

Reakcia na príspevok č.: 103

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><![endif]-->

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normale Tabelle"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} </style> Pre viac informácií ohľadom lekárskeho ošetrenia v EU, môžete navštíviť aj stránku http://europa.eu/youreurope/citizens/health/index_sk.htm.

 

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku
SK Fórum » Vaše návrhy, postrehy, iné » ODCHADZAME co treba vybavit TU a co Tam ideme s DIETATOM ! !1 |