Slovenska skolka v Londyne

Príspevok č.: 131 | 12.05.2012 09:53Zuz

Ahojte,volam sa Zuzana a zijem v juznej casti Londyna-Raynes Park. Mam 2 rocneho syna ktory zacal pred par mesiacmi rozpravat a velmi rychlo sa uci nove veci.Jeho zvolenym jazykom je anglictina a po slovensky sa mu velmi nechce i ked ja sa snazim na neho stale rozpravat.Moj partner je anglican a viem ze Marek bude potrebovat hlavne anglictinu ale bola by som rada keby aj po slovensky rozpraval.

Chcela som sa preto spytat ci ma niekto skusenosti alebo ci existuje taka moznost v Londyne dat dieta do slovenskej skolky pripadne nastivit nejaku kaviaren alebo play group kde je viacej slovenskych deti s ktorymi by sa mohol hrat a komunikovat.

Pripadne by som sa rada stretla so sloenskymi rodinami ktore ziju v oblastiach Kingston,Wimbledon,New Malden,Sutton a okoli.

Velmi pekne dakujem za pomoc Zuzana

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 134 | 27.05.2012 13:26Katka

Reakcia na príspevok č.: 131

Ahoj,

Ja ti síce poradiť neviem, ale mohli by sem pomôcť navzájom. Chystám sa do Anglicka pracovať, keby si mi vedela pomoct tak by som vam vo volnom case rada robila opatrovatelku a aj ucitelku:)

Keby si mala zaaujem tak ta poprsim ozvi sa mi na : katkaszarvasova@gmail.com

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku
Život vo Veľkej Británii » Rodiny s deťmi v Británii » Slovenska skolka v Londyne1 |