Chcete lietať KE - London?

Comment nuber: 87 | 29.07.2011 12:57flyFromKE2London

Milí Slováci cestujúci z východu do Londýna.

Keď som pred niečo vyše týždňom cestoval z KE do Londýna - cez Budapešť - povedal som si, že to už naozaj stačí. Prečo by sme museli chodiť z KE do Budapešti, trepať sa tam vlakom, alebo taxíkom, alebo zaťažovať kde koho s odvozom z KE do Budapešti ...? Myslím, že s tým viem niečo spraviť = zriadiť linku KE-London a London-KE.

Potrebujem ale Vašu pomoc. Odpovedzte mi prosím na tieto otázky:

1. Ako často cestujete KE-London a London-KE?

2. Ktoré z londýnskych letísk prefereujete? Heatrrow, Gatwick, Luton, Stanstead?

3. Keby sme z KE lietali na iné letisko ako prefereujete, využili by ste aj tak let z KE?

4. Aká je čestne maximálna cena, ktorú by ste boli ochotní zaplatiť za jednosmerný let KE-London alebo späť? (vrátane batožiny)

5. Je pre Vás dôležité mať na palube aj jedlo, alebo za to nie ste ochotní platiť.

6. Máte odhad, koľko východniarov cestuje do Londýna? (Alternatíva: o koľkých viete Vy?)

7. Viete preposlať link na túto topic ďalším Slovákom, ktorých sa to týka?

Ďakujem Vám za odpovede a pomoc.

Register or Login to add comment

Comment nuber: 88 | 01.09.2011 11:26kecimange

Reakcia na príspevok č.: 87

Dobry den

 

 

V prvom rade nesmierna vdaka za tento dotaznik, ci peticiu.

Napisal som email dalsim cca 30 znamym, ktori posobia v Londyne a dufam, ze sa zapoja, pretoze je to naozaj strasne ako cestujeme domov, pritom mame letisko pod nosom a to v druhom najvacsiom meste na Slovensku.

 

1. Z Londyna do Kosic a spat cestujem minimalne 2x do roka.

2. Luton alebo Stanstead

3. Samozrejme.

4. Jednosmerna letenka max £100

5. jedlo na palube nie je nutne.

6. Myslim, ze priblizne 10.000

7. Uz sa stalo.

 

Dakujem aj ja za tento dotaznik, v pripade, ze by som mohol byt akymsi sposobom napomocny, smelo ma kontaktujte na : mariokuruc@yahoo.co.uk

 

S pozdravom

Mario KURUC

www.mariokuruc.co.uk

 

Register or Login to add comment

Comment nuber: 90 | 08.09.2011 09:07kecimange

Reakcia na príspevok č.: 87

MANAZMENT LETISKA V KOSICIACH JE NENAZRANY !

POZNATE MENA ?

 

http://korzar.sme.sk/c/6044209/z-kosic-sa-uz-letecky-k-moru-dovolenkari-nedostanu.html

Register or Login to add comment

Comment nuber: 91 | 08.09.2011 10:31kecimange

Reakcia na príspevok č.: 90

TREBA ZAHAJIT OKAMZITY, DLHOTRVAJUCI A NEOBLOMNY UTOK NA SAS S OTAZKOU, PRECO DO KOSIC NELIETAJU ANI MUCHY !

Clen dozornej rady kosickeho letiska Peter Pihorňa (SaS) ma vraj zo vzniknutej situacie rozpacite pocity.

 

 

http://www.strana-sas.sk/napiste-nam

Register or Login to add comment

Comment nuber: 108 | 24.01.2012 23:39monika

Reakcia na príspevok č.: 87

Pozdravujem a dakujem za tuto "temu"

Uz ma bytostne unavuje to cestovanie od rana do vecera a hlavne s 2 detmi!

Ked este lietalo stare dobre Sky Europe lietadla boli takmer stale zaplnene,ledva som vedela letenku kupit,tak nech mi nik nevravi,ze sa to neoplati....aspon raz,dvakrat do mesiaca lety na zaciatok a uvidi sa....boze,strasne mam nervy,len si na to pomyslim,ze ma to caka opat o tyzdne...smer blava a nocnym vlakom domov,2 dospeli+2 deti,3 velke kufre,4 prirucne batoziny....no nebudem vas nudit....

 

1.takze domov lietame minimalne 2x do roka a keby bol let do ke,aj 3x!

2.keby bol let do Ke,tak nam je jedno z akeho londynskeho letiska poletime!

3.jedine kde by sme asi nesli je manchester a celkovo sever...to uz je dost daleko...

4.100£ spiatocna letenka pre jedneho max.,plus minus drobne....:-)kedze sme styria.....

5.jedlo absolutne nie je podstatne

6.straaaaaasne vela ludi chce lietat do ke,nemam odhad

7.okamzite idem na vec...

 

 

drzim palce!!!

 

s pozdravom monika

 

Register or Login to add comment

Comment nuber: 160 | 24.02.2013 19:07M trans

KRAKOW PREPRAVA OSOB 0902-754-367 ponukame prepravu osob z a na letiska od 1 osoby za prijatelne ceny
- Dlhorocna prax v preprave aupair, letiska, EU
- Nove auta k dispozicii 7 aut 4+1 / 6+1 / 8+1 - tranzit / 16+1 - minibus
- Poistenie osob, sposobilost TAXI
- Kazde auto vybavene GPS
- Vyzdvihnutie priamo na Vami zadanej adrese
Preprava na letiska / Krakow Balice / Katowice Pryzowice / Warszawa Warsaw Chopin Airport /
Wien Schwechat / Budapest Ferihegy
http://www.prepravaletisko-krakow.com

Register or Login to add comment
Slovak Centre London » All » Chcete lietať KE - London?1 |