CESTA DOMOV (krizova)

Comment nuber: 51 | 11.11.2010 17:23...TA NEVIEM CI NE HEJ...

Neserie Vas, ze  na vychod lietaju len muchy ? Je tu predsa Danube wings... Preco nelieta z Kosic do Londyna a spat ?
Tu je kontaktny formular, prosim bombardujte ich (slovensky) s poziadavkou o zriadenie pravidelnych liniek do Londyna, pretoze motaci si sami nevedia spocitat, ze je to pre nich lukrativne...

http://www.danubewings.eu/lris-presentation/contactUs

Kopa ludi, ale vazne KOPA LUDI v Londyne, v prilahlych oblastiach, ci blizsich miest ako Oxford, Cambridge, alebo Brighton pochadza prave z vychodu. Dojst domov je cista katastrofa ! Obetujte prosim jeden moment na to, aby si sa dostal/a domov rychlejsie a lacnejsie.
vdaka

 

PS: pripadne pridaj komentar, ci ?

Register or Login to add comment

Comment nuber: 161 | 24.02.2013 19:08M trans

KRAKOW PREPRAVA OSOB 0902-754-367 ponukame prepravu osob z a na letiska od 1 osoby za prijatelne ceny
- Dlhorocna prax v preprave aupair, letiska, EU
- Nove auta k dispozicii 7 aut 4+1 / 6+1 / 8+1 - tranzit / 16+1 - minibus
- Poistenie osob, sposobilost TAXI
- Kazde auto vybavene GPS
- Vyzdvihnutie priamo na Vami zadanej adrese
Preprava na letiska / Krakow Balice / Katowice Pryzowice / Warszawa Warsaw Chopin Airport

/ Wien Schwechat / Budapest Ferihegy


http://www.prepravaletisko-krakow.com

Register or Login to add comment

Comment nuber: 177 | 10.07.2013 23:56Petra

Ahojte,

kúpila som si lístok na vlak z Yorku do Birminghamu (UK), žiaľ zrušili mi let, takže lístok nevyužijem a vrátiť ho nemôže.

Vlak z Yorku odchádza 10.8.2013 o 9:40 a príchod do Birmingham2 je o 12:39.

Listok som kúpila za 27,50 a rada by som ho predala aspoň za 17 liebier ( resp. verím, že sa rozumne dohodneme).

V prípade záujmu, prosím píšte na mail ulbrikova.p@gmail.com, alebo na tel. č. 07 985 635 395.

 

Vopred vrelá vďaka :)

Register or Login to add comment

Comment nuber: 198 | 05.01.2017 20:34manekovasvetlana

Dobré pôžičky až 3 000 € bez ruč.

 

Za výhodných podmienok poskytujeme pôžičky pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkom a s.r.o. Možnosť odkladu splátok a predčasného splatenia peniaze na účte do 24 hod.

 

manekova.svetlana@pobox.sk

Register or Login to add comment
Slovak Centre London » All » CESTA DOMOV (krizova)1 |