Dobrý deň, mal by som zopár informačných otázok.ďakujem

Príspevok č.: 48 | 12.09.2010 22:02Daniel

Dobrý deň, mám v pláne čo najskôr odcestovať za prácou do Londýna. Tento rok som zmaturoval na SOŠ polygrafickej a chcel by som sa spýtať ako to je v Londýne s ubytovaním a hľadaním práce, či je lepšie si všetko nájsť zo Slovenska alebo je lepšie priamo na mieste ? Mojím plánom je zo začiatku sa ubytovať v nejakej anglickej rodine, alebo hostely(čo by bolo výhodnejšie ?). vopred ďakujem za pomoc ak niekomu budem mocť bližšie napísať a skontaktovať sa o tom potrobnejšie, prípadne že by niekto mal záujem o podnájomníka. ďakujem

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 49 | 16.09.2010 17:21Daniel

Dobrý deň, je tu niekto kto by mi vedel ohľadne asi všetkého v anglicku poradiť ? Momentálne rozmýšľam, že by som po prílete do Londýna z letiska Stansted a ubytoval by som sa v Edmonton Hostel na Chalfon Road ... chcel by som od niekoho pradiť ohľadne cien, či je to správna voľba ubytovania a pomoc pri cestovaní po Londýne a myslím že odpovede na pomerne bežné otázky ... ďakujem

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku
Práca vo Veľkej Británii » Otázky a odpovede » Dobrý deň, mal by som zopár informačných otázok.ďakujem1 |