Príspevok č.: 79 | 10.05.2011 23:21lado640
Chcel by som vediet, ci mozem cez vas spoznat nejakych Slovakov zijucich a pracujucich v UK
SK fórum je založené na podnetných príspevkoch svojich priaznivcov.
Veríme, že svojimi skúsenosťami, radami pri riešení problémov i inými cennými informáciami pomôžete napĺňať portál, ktorý si obľúbi široká verejnosť vďaka komunikácii a radám prospešným pri zdolávaní starostí z bežného života, z pracovného prostredia a vzťahov s inými kultúrami.
Želáme si, aby sa SK fórum stalo podnetným pomocníkom pre našich krajanov žijúcich vo VB.
Tešíme na Vaše osobné postrehy a poznatky, s ktorými sa radi podelíte a ktoré si máte možnosť vymieňať prostredníctvom tohto fóra.
| 271505x | Práca v Anglicku |
|---|---|
| 263239x | Živnosť v EÚ |
| 235725x | Cesta do Anglicka |
| 206061x | Slovenská ambasáda v Londýne |
| 187701x | Bývanie v Anglicku |
| 171759x | Slováci v Anglicku |
| 164353x | Londýn ako destinácia |
| 144900x | Po návrate na Slovensko |
| 144374x | Ubytovanie v Londýne |
| 138168x | Štúdium v Anglicku |
Chcel by som vediet, ci mozem cez vas spoznat nejakych Slovakov zijucich a pracujucich v UK
Na nasej stranke najdete akcie, ktore sa robia pre komunitu. Odporucam Vam sa zucastnit jednej z nich a tak spoznat Slovakov zijucich v UK. Mozete vyskusat aj nasu zoznamku.
Vela stastia.