Landlord ma prihlasil na svoj bill bez mojho vedomia!

Príspevok č.: 203 | 14.04.2018Slavomira15

Dobry den,

chcem sa opytat, ci ma niekto skusenost s takou situaciou aka sa stala nam.....s prenajimatelkou sme mali uzavretu zmluvu na rok do konca augusta 2017 s tym, ze jej budeme platit najom + council tax + budeme jej posielat peniaze ked pride ucet za vodu a ona ho uhradi nakolko voda ostala nahlasena na jej meno.....elektriku a internet sme si platili sami....zmluva nam skoncila, ale dohodli sme sa ze este ostaneme do 14.12.2017....dodatok o predlzeni najmu nam podpisat nedala.....stalo sa nam ale to ze vodarne nam zacali posielat bill s nedoplatkom okolo 600 libier a zistili sme ze ten bill za vodu ona 18.1.2018, teda cca mesiac potom ako sme opustili UK prepisala na nase meno a vodarne vymahaju nedoplatok od nas....pritom cely cas bol na jej meno a my sme jej posielali peniaze, aby ho zaplatila....zjavne ho ale neplatila.....otazka teraz znie.....ako toto mozme riesit.....a ako je vobec mozne ze bez nasho vedomia a suhlasu prehlasila bill na nas.....kazdopadne nechceme platit nieco , co sme uz zaplatili....takto to predsa nemoze fungovat aby si landlord prehlasoval billy ako sa mu hodi a uz vobec nie ak uz davno v uk ani nie sme.....moze mi v tejto veci niekto poradit?...dakujem pekne

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku
Život vo Veľkej Británii » Bývanie a ubytovanie v Británii » Landlord ma prihlasil na svoj bill bez mojho vedomia!1 |