Kolko trva prevod penazi zo Slovenska?

Príspevok č.: 175 | 04.07.2013 12:48Linda

Ahoj,
Ma niekto skusenosti s prevodom penazi zo Slovenskej SLSP do Anglicka?
Ani po 8 dnoch mi peniaze neprisli na ucet.
Dakujem.

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 176 | 10.07.2013 23:45Petra

Ahojte,

kúpila som si lístok na vlak, no žiaľ let mi bol zrušený, takže lístok nevyužijem.

Jedná sa o cestu z Yorku do Birminghamu ( Aiport) cena bola 27,50 a rada by som ho predala za 17 liebier ( prípadne sa môžeme dohodnúť).

Deň odchodu z Yorku je 10.8 o 9:45 a 12:39.

Prosím v prípade záujmu píšte na ulbrikova.p@gmail.com, alebo tel. č. 07 985 635 395.

 

vopred vrelá vďaka :)

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku

Príspevok č.: 178 | 11.07.2013 11:56Your Europe

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><![endif]-->

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normale Tabelle"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} </style> Pre viac informácií ohľadom cestovania v EU, môžete navštíviť aj stránku http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/index_sk.htm

Registrujte sa alebo sa Prihláste pre pridanie príspevku
SK Fórum » Vaše návrhy, postrehy, iné » Kolko trva prevod penazi zo Slovenska?1 |